top of page
Vyhledat
  • vlasek

Nová letní kolekce je tu!

Tohle léto si květiny daly trochu na čas, než pořádně rozkvetly. No a protože k výrobě obrazů používám hlavně české místní kytičky, musela jsem počkat, až se konečně uráčí vykvést. A pak už jsem sbírala a lisovala a vyráběla. A to od té doby dělám vlastně pořád.


První část nové kolekce je složená z květů vykvetlých z kraje léta. Podle mě je taková elegantní, decentní, jemná, barevně sladěná. Máme v ní několik barev mých milovaných hortenzií, sladké sedmikrásky, jetel, šípkovou růži nebo třeba léčivé jihočeské bylinky. Chtěla jsem víc modré, takže jsem tentokrát použila také pomněnky, rozrazil, fialky nebo modré macešky a plaménky. Mrkněte na e-shop a vybírejte!Druhá část letošní kolekce je veselá a barevná. Tuhle část jsem pojala víc hravě a bláznivě. Je složená z květin, které vykvetly až v polovině léta, třeba z měsíčků, jiřin, cínií, vlčích máků, chrpy a dalších barevných kvítků. Obrazy právě dokončujeme a na e-shopu budou každým okamžikem.Jestli Vás zajímá, z jakých květin se který obraz skládá, v popisku na našem e-shopu je to vždy uvedeno. A pokud se chcete jen kochat krásou, chápu, tímhle se vůbec nezatěžujte.


Zkouším nové kompozice nebo skládání květů do různých tvarů a kytic. Chci, aby se květiny vznášely v prostoru, aby obrazy byly průzračné. Čisté linie, čisté sklo, čistá krása.


Naše letošní kolekce je zarámovaná do úplně nových krásných dřevěných rámů. Máme světlý smrk a nově ještě tmavě hnědý americký ořech, červenou třešeň a zlatavý jasan. Dřevo je ošetřené pouze olejem, čímž krásně vystoupí jeho struktura a vynikne jeho přirozená krása. Rámy jsou úzké, široké i různě hluboké, aby každý květinový obraz měl rám, který nejlépe podtrhne jeho krásu.Nu co dodat. Opravdu jsme se snažili, aby letošní kolekce Květů v obraze stála za to. Doufáme, že se vám bude líbit a moc nás potěší jakákoli zpětná vazba. Pokud máte nějaké připomínky, požadavky nebo dotazy, určitě dejte vědět.

Krásný zbytek léta!


Martina

Květy v obraze

32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page