top of page
Vyhledat
  • vlasek

Objednávky na klik

Tak nám začala svatební sezona 2024. A pro letošek máme zase několik novinek. Jednou z nic je (konečně!) objednávkový formulář. Tak si ho pojďme představit.Než jsem se pustila do Květů v obraze, několik let bylo součástí mé práce každodenní telefonování. Hodně telefonování. Takže jsem si vlastně neuměla představit, že by někdo nerad telefonoval. Jenomže je to tak. Spousta lidí nezvedá neznámé číslo, odhodlává se zavolat k doktorovi třeba měsíc a rozhodně po telefonu nic nekupuje. Nebo se prostě nechce vykecávat. Nebo chce nakupovat ve 3 ráno. Dnes už to chápeme, a proto jsme pro vás spustili novou formu, jak objednat svatební květinový obraz – totiž objednávkový formulář.  


Formulář najdete na našem webu www.kvetyvobraze.cz v sekci „svatební obrazy“ a taky v „kontaktech“. Do formuláře úplně jednoduše naládujete své údaje, naklikáte, jaký obraz byste chtěli a nemusíte při tom promluvit do sluchátka ani slovo. Na e-mail vám pak pošleme potvrzení a výroba květinového obrazu se může rozjet.


Na druhou stranu jsou mezi námi ale tací, kteří nenávidí všechny tyhle formuláře, kolonky a dotazníky. Lidé, kteří preferují osobní přístup. Radši si popovídají, proberou všechny varianty, ujasní si nejasnosti.


A pro ty tu zase máme možnost objednat si svatební květinový obraz přes náš e-mail martina@kvetyvobraze.cz nebo po telefonu +420 606 100 796. Na příjmu jsme celý den a o víkendu taky. Občas můžeme zrovna být na kole, v lese nebo třeba máme v kuchyni ruce od těsta, ale jak je to možné, hned se ozveme zpátky.


No a pak nám samozřejmě taky můžete napsat na FB nebo IG.


Jak je vidět, zkontaktovat nás je snadné a můžete tak učinit mnoha způsoby. Tak si vyberte ten váš a pojďte na to.Mějte se krásně.

 

 

Martina

Květy v obraze

40 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page