top of page
Vyhledat
  • vlasek

Podzimní nálada

Aktualizováno: 29. 10. 2021

Tak nám léto odletělo do teplých krajů. Všude na mě vyskakují fotky dýní, zlatých stromů a nadšenců, kteří se válejí v hromadách listí. Zdá se, že všichni jsou z podzimu unešení. No, já ne. Podzim už odmala nemám ráda. A mám k tomu několik pádných důvodů.


Léto je pryč. Už žádné třešně, opalování, krátké rukávy ani dlouhé dny.


Je večer brzo tma a ráno je tma zase pro změnu dlouho.


Začala škola. Tohle se mě sice teď už úplně netýká, ale stejně mám vždycky v září ten svíravý pocit v žaludku.


Víc prší a víc fouká a mě je pořád zima.


Člověk nikdy neví, jak se obléct. Na slunci teplo, ve stínu zima, to aby se jeden pořád svlékal a oblékal.


Rýmičky, kašlíčky a podobné radosti všude okolo.


Bláto, bláto, bláto.Ale chápu, že někoho ta podzimní barevnost baví. Navíc se blíží svatý Martin a jeho víno a husa, Mikulášská nadílka a hlavně Vánoce! Člověk se musí víc zahalovat, takže se taky může víc cpát. A třeba svařák si v létě asi mockrát nedáme.


Taky jsme teď víc doma, takže si ho můžeme krásně podzimně vyladit. Pokud máte podzim rádi, máme pro Vás pár podzimních motivů na našem e-shopu. Třeba tenhle obrázek, který nese celkem výstižný název "List".


Máme ovšem i klasické květinové obrázky, které se hodí k podzimu stejně dobře jako k jaru, létu a zimně. Třeba tyhle.Dřevěné rámy z naší dílny, sklo od místního pana sklenáře, lokální květiny. Poctivě, ručně vyrobené, na každém kousku jsme si pro Vás dali záležet.


Srdečně Vás tedy zveme do našeho internetového obchůdku. Nemusíte ani nikam daleko do toho deště a větru, stačí kliknout tady na "E-shop" a hned můžete vybírat. Ať se Vám líbí.


Krásný podzim všem!


Martina

Květy v obraze

35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page