top of page
Vyhledat
  • vlasek

Opět z našich svateb

Aktualizováno: 27. 1. 2023

Zaujaly Vás svatební květinové obrazy a chtěli byste se podívat pod pokličku toho, jak vlastně vznikají? Tady je jedna z mých oblíbených svateb.


S Adélkou jsme se na všem předem krásně domluvily. Po svatbě mi kytici jednoduše poslala poštou v krabici. Následovalo rozebrání a vylisování jednotlivých květin.Když bylo usušeno, připravila jsem několik návrhů velkých i malých obrázků, aby si nevěsta mohla vybrat, které se jí nejvíc líbí. Ty jsem pak finálně zpracovala do obrazu mezi skla a zarámovala.


Zde jen malá odbočka – může se stát, že si nejste jistá, jaký obraz přesně budete chtít, jakou velikost, kolik kusů, jaký rám a tak, protože si prostě neumíte představit, jak Vaše kytice bude v obraze vypadat. To není vůbec problém. Prostě se domluvíme předem jen orientačně a konečnou podobu doladíme až pak, podle návrhů, které se Vám zalíbí.


Ale k naší svatbě. Adélka si vybrala několik nádherných kousků a svatební kytice putovala v podobě květinových obrazů zase zpět tam, kam patří. K nevěstě. Na památku.


Pokud se Vám příběh zalíbil a chystáte svatbu, určitě se nám ozvěte. Ať i Vaše svatební kytice zůstane napořád. Jsem tu pro Vás na Martina@kvetyvobraze.cz nebo na tel. +420 606 100 796.Martina

Květy v obraze


232 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page