top of page

REKLAMAČNÍ ŘÁD

obchodní společnosti


ULTIMA PRODUCTION, s.r.o.
se sídlem Počernická 699/62d, Malešice, 108 00 Praha 10
IČ: 04575989
 
pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese
www.kvetyvobraze.cz

Děláme vše proto, aby naše zboží bylo v pořádku, aby se Vám líbilo a abyste se z něj mohli dlouhý čas těšit. Vaše spokojenost je náš prvořadý cíl. Přesto se však může stát, že se vyskytne nějaký problém nebo nedostatek. Níže popisujeme, jak v takovém případě postupovat. Pokud bude cokoli nejasné nebo budete mít jakýkoli dotaz, jsme Vám samozřejmě k dispozici na e-mailu martina@kvetyvobraze.cz.

1. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
Pokud se Vám zboží nelíbí nebo Vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete ho do 14 dnů od doručení vrátit. V takovém případě nás, prosím, kontaktujte na e-mailu martina@kvetyvobraze.cz, abychom se domluvili, jak nám máte zboží vrátit a jak vám vrátíme peníze. 
Pouze Vás upozorňujeme, že vrátit lze pouze hotové obrazy. Bohužel není možné vrátit obrazy, které Vám vyrobíme na objednávku a které jste nezakoupili z naší nabídky hotových obrazů. 

2. REKLAMACE VAD
Podle zákona odpovídáme za to, že obraz bude bez vad a v dokonalé formě 2 roky od koupě. Pokud se v této dvouleté lhůtě na obraze objeví jakékoli vady, zašlete nám, prosím, reklamaci na e-mail martina@kvetyvobraze.cz. Reklamaci můžeme vyřídit tak, že obraz opravíme, dáme Vám slevu nebo nám obraz vrátíte a my vám vrátíme zaplacenou kupní cenu. Jelikož je každý obraz originál a existuje pouze jedno provedení od každého kusu, nemůžeme Vám obraz vyměnit za ten samý, můžeme se ale domluvit na výměně za jiný, který by se Vám líbil. 
Za jakékoli vady se Vám velice omlouváme a uděláme vše pro to, aby byl problém co nejrychleji vyřešen.


Dovolujeme si Vás upozornit na následující. K výrobě obrazů používáme pouze rostliny chemicky neošetřené. Vlivem světla, změny teploty nebo manipulací s obrazem proto rostliny mohou časem za sklem přirozeně lehce změnit barvu nebo z nich mohou opadat drobné částice, jako je prach, pyl, fragmenty květů či listů a podobně. Jedná se o přirozenou vlastnost rostlin, kterou nemůžeme ovlivnit a se kterou je u každého obrazu třeba počítat. Nejedná se tedy o vadu výrobku a o důvod k reklamaci. 

V Praze dne         24.11.2020                                                                                         
ULTIMA PRODUCTION, s.r.o.

bottom of page