KVĚTY V OBRAZE

Krása květin může žít navždy

ZACHOVÁVÁME KRÁSU KVĚTIN

Květiny mohou žít věčně. Snažíme se zachovat přirozenou krásu květin prostřednictvím obrazů z usušených lisovaných květin, listů, bylinek a dalších rostlin, které nás obklopují na zahradě, na louce nebo v lese.

HOTOVÉ OBRAZY

Květiny mohou žít věčně. Snažíme se zachovat přirozenou krásu květin prostřednictvím obrazů z usušených lisovaných květin, listů, bylinek a dalších rostlin, které nás obklopují na zahradě, na louce nebo v lese.

 

Vybíráme ty nejkrásnější květy, které i řadu týdnů lisujeme, vylisované je pak vkládáme mezi dvě skleněné desky a ty poté zarámujeme. Vše ručně, poctivě, s láskou a trpělivostí, aby výsledek opravdu stál za to.

 

Krásu obrazu tvoří také rám, proto naše květinové obrazy rámujeme do vlastnoručně vyrobených dřevěných rámů. Kvalitní materiály, tradiční truhlářské postupy a pečlivá ruční práce jsou hodnoty, které vyznáváme.

 

Každý náš obraz je originál.

Svatba_Martina&Honza_2015128.jpg

SVATEBNÍ KVĚTINY

V OBRAZE

Vaše svatební kytice nemusí zářit jen jeden den.

 Můžete z ní mít radost na věky.

Květy z vaší svatební kytice usušíme, vylisujeme a sestavíme z nich obraz, který vám bude připomínat váš velký den 

KVĚTINOVÉ OBRAZY NA ZAKÁZKU

Nevyhazujte květiny. Ten báječný okamžik, kdy jste je dostali, může žít na věky.

Usušíme, vylisujeme a sestavíme obraz z Vašich květin, které si přejete zachovat. Vyberete si velikost i provedení a ostatní necháte na nás.

DSC05633.JPG
Z NAŠEHO BLOGU...
DSC06844_edited.jpg

O NÁS

Před několika lety náš život vypadal jako tisíce jiných. Žili jsme v malém bytě v Praze, od rána do večera v zaměstnání, víkendy na chalupě, v létě týden dovolená a zase zpět do pracovního kolotoče.

 

Pak jsme si uvědomili, že tohle není život zcela podle našich představ. Toužili jsme po větší volnosti, samostatnosti, po prostoru, zeleni za okny a vzduchu, který voní. Postupně jsme opustili naše dosavadní zaměstnání, přestěhovali se na vesnici a začali se živit vlastními nápady.